Światłowód do domu i firmy to bez wątpienia inwestycja – jakie są korzyści? Inwestuj bezpiecznie w światłowód.

Początkowy koszt połączenia światłowodowego jest wyższy niż w przypadku innych mediów dostarczania internetu. Ale jeśli spojrzy się na koszty długoterminowe, światłowód ostatecznie zaoszczędzi pieniądze dla Ciebie i Twojej firmy. Trwałość kabli optycznych czyli światłowodowych, to niższe koszty utrzymania i konserwacji daje również praktycznie nieograniczone zwiększanie prędkości internetu, połączenia są stabilne i odporne na czynniki atmosferyczne. Wartość instalacji w światłowód jest trwała.

Jeśli chcesz zainstalować światłowód w swoim domu lub budynku firmy, przez większość czasu będziesz inwestować w swoją infrastrukturę i rozwój. Jeśli pozostaniesz z tzw. internetem radiowym, może być konieczne dodawanie nowych kabli lub instalowanie nowych anten, ponieważ większość starych technologii nie wystarczy pasma do obsługi rosnących ilości treści w internecie. Dodatkowo prędkości tzw. radiówek czy internetu komórkowego nie pozwalają przy wielu użytkownikach osiągnąć maksymalnej wydajności, jak to ma miejsce w przypadku światłowodów TELGAM S.A. Oddział Wrocław. Decydując się na instalację światłowodów w swoim domu lub budynku firmy, inwestujesz w przyszłość swojego budynku. Dodajesz aktywa, które na dłuższą metę zwiększają  wartość nieruchomości.

Zwiększ wartość Swojej nieruchomości
Łatwo to zrozumieć: jeśli dodasz wartość do nieruchomości, dodasz jej wartość pieniężną. To samo dotyczy wartości dodanej połączenia światłowodowego. Według najnowszych badań właściciel domu może uzyskać wzrost wartości swojego domu nawet o ok. 5% , dodając podłączenie światłowodowe TELGAM S.A. Oddział Wrocław. Nieruchomości z zapewnionym światłowodem łatwiej się sprzedają, są bardziej komfortowe.
Istnieje więcej powodów, dla których światłowód poprawia jakość i wartość nieruchomości: inwestycje w światłowody poprawiają wyniki ekonomiczne całych społeczności, a także jakość jej życia – całe osiedla i miejscowości mogą realizować lokalne i światowe projekty, uczestniczyć w zdalnej nauce, pracy, spotkaniach. Światłowód jest katalizatorem innowacji gospodarczych, edukacyjnych i społecznych.

Technologia internetu światłowodowego
Inwestowanie w światłowód do domu lub firmy będzie w krótkim okresie kosztować więcej niż inne połączenia. Zbudowanie światłowodu wymaga wielu pozwoleń, uzgodnień i wykonania fizycznej sieci w drogach i nieruchomościach. Jednak światłowód jest znacznie trwalszy i tańszy w utrzymaniu. Decyzja o podłączeniu światłowodu TELGAM S.A. Oddział Wrocław jest inwestycją w Twój dom, zwiększa jego wartość i poprawia jakość życia mieszkańców całej okolicy. Dla firm stanowi podstawę rozwoju i stabilności prowadzenia działalności.

Zamówienie internetu światłowodowego

W Gminie Czernica na terenie miejscowości Krzyków, Nadolice Wielkie , Dobrzykowice, Chrząstawa Wielka , Nadolice Małe , Chrząstawa Mała, Wojnowice, Jeszkowice , Kamieniec Wrocławski, Czernica , Ratowice, trwają prace budowlane i projektowe mające na celu podłączenia domów i firm do sieci światłowodowej TELGAM S.A. Oddział Wrocław. Każda osoba lub firma korzystając z formularza Zamówienia przyłącza  może zaplanować przyłączenie swojej nieruchomości do sieci światłowodowej.

Im większa liczba zgłoszeń z danego obszaru, łatwiej i szybciej TELGAM S.A. Oddział Wrocław będzie mógł dotrzeć do Państwa osiedli i firm. Celem TELGAM S.A. Oddział Wrocław jest bycie operatorem bliskim lokalnej społeczności Gminy Czernica oraz dbanie wspólnie o jej rozwój. Jesteśmy operatorem lokalnym i krajowym, środki inwestujemy na terenie Gminy Czernica.