Oferta dla domów jednorodzinnych i szeregów

  Internet 300 Mb
  miesięcznie
  89 zł
  PROMOCJA ! AKTYWACJA 0,00 zł
  PRĘDKOŚĆ TRANSMISJI POBIERANIE do 300 Mbit/s
  PRĘDKOŚĆ TRANSMISJI WYSYŁANIE do 30 Mbit/s
  Wybieram

  Opłaty za przyłącz światłowodowy:

  DO GRANICY DZIAŁKI OD GRANICY DZIAŁKI
  Dom jednorodzinny: 1000 zł netto Dom jednorodzinny: 400 zł netto*
  Bliźniak: 500 zł netto Bliźniak: 400 zł netto*
  Szeregówka: 500 zł netto Szeregówka: 400 zł netto*

  *MOŻLIWOŚĆ OBNIŻENIA OPŁATY NAWET O 100% W PRZYPADKU SAMODZIELNEGO WYKONANIA PRZYŁĄCZA PRZEZ KLIENTA LUB DEWELOPERA.

  Sprawdź swoją prędkość

  Montaż i spawanie gniazdka abonenckiego 150 zł netto

  Jednorazowa opłata w ramach umowy o świadczenie usług internetowych

  Dostarczenie światłowodowego urządzenia abonenckiego:

  1 Portowy HALNy HL-1GE  – 150 zł netto

  Specyfikacja : https://halny.com/portfolio/hl-1gr-gpon-ont-catv-rf-economical/

  4 Portowy HALNy HL-4GMV – 290 zł netto

  Specyfikacja : https://halny.com/portfolio/hl-4gmv/

  Superszybki internet światłowodowy w Krzykowie, Nadolicach Wielkich, Nadolicach Małych, Chrząstawie Wielkiej, Chrząstawie Małej, Dobrzykowicach i innych miejscowościach gminy Czernica

  To, na co przede wszystkim należy zwrócić uwagę wybierając dostawcę światłowodu, to prędkość transmisji danych oraz wysokość abonamentu. W TELGAM S.A. Oddział Wrocław łączymy te dwa aspekty, dostarczając najlepszy i najtańszy internet światłowodowy na terenie Krzykowa, Nadolic, Chrząstawy i innych miejscowości gminy Czernica. Jako specjaliści z bogatym doświadczeniem w branży, doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb naszych Klientów, dzięki czemu możesz liczyć na najwyższy standard świadczonych przez nas usług. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi pakietami szybkiego światłowodu i wybrania najlepiej dopasowanego do swoich indywidualnych potrzeb.

  Szybki światłowód – najszybszy internet światłowodowy

  Klientom z Krzykowa, Nadolic, Chrząstawy i innych miejscowości gminy Czernica oferujemy szeroki wybór atrakcyjnych pakietów superszybkiego internetu światłowodowego. Możesz wybierać spośród wielu różnych opcji zróżnicowanych pod względem prędkości transmisji pobierania oraz wysyłania. Dzięki takiemu rozróżnieniu możesz dopasować odpowiednią ofertę do swoich wymagań i aktualnych potrzeb Twoich domowników. Nasze propozycje obejmują Internet 300 Mb oraz 600 Mb. Podejmując współpracę z TELGAM S.A. Oddział Wrocław, podpiszesz umowę na 12 lub 24 miesiące.

  TELGAM S.A. Oddział Wrocław – Twój dostawca superszybkiego internetu światłowodowego w Krzykowie, Nadolicach, Chrząstawie i innych miejscowościach gminy Czernica

  Mieszkasz w Krzykowie, Nadolicach, Chrząstawie i innych miejscowościach gminy Czernica i szukasz najlepszego internetu światłowodowego? Przygotowane w naszej ofercie pakiety to odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. W TELGAM S.A. Oddział Wrocław zapewniamy najszybszy internet domowy w przystępnych cenach, ponieważ koszt miesięcznego abonamentu zaczyna się już od 89 zł. Nawet najdroższy pakiet z możliwych – 600 Mb – kosztuje miesięcznie jedynie 109 zł. Światłowód na Maxa od TELGAM S.A. Oddział Wrocław to rozwiązanie, które się opłaca!