Sieć TELGAM S.A. Oddział Wrocław dostarcza internet światłowodowy, telefonię komórkową, telewizje cyfrową IPTV oraz telefonię domową. Łączenie usług opłaca się klientom. Mogą Państwo pobrać nasz KATALOG USŁUG, aby zapoznać się z pełną ofertą.

Usługi dostarczane przez sieć TELGAM S.A. Oddział Wrocław połączone w pakiety zapewniają Państwu oszczędności i wygodę oznacza to, że klient płaci dużo mniej. Jedną z wielu zalet oferty sieci TELGAM S.A. Oddział Wrocław dla obecnych i przyszłych klientów oraz posiadaczy łączy światłowodowych  jest możliwość łączenia usług telekomunikacyjnych  w pakiety. Połączenie usług na jednej umowie odbywa się bez kosztów, a zapewnia wygodę w postaci jednego rachunku, pełnej kontroli nad usługami. W każdym momencie trwania umowy mogą Państwo podnieść transfer danych lub zwiększyć pakiet programów telewizyjnych. Zmienić taryfę komórkową na wyższą lub niższą. Zwiększyć lub zmniejszyć ilość usług w pakiecie. Jeden rachunek, Biuro Obsługi Klienta i Serwis na miejscu oraz oszczędności i możliwość wpływania na skład pakietu w dowolnej chwili. To wszystko sprawia, że pakiety usług sieci Telgam są najlepszym rozwiązaniem na rynku.

Na szczególną uwagę zasługuje oferta pakietowa łącząca  internet światłowodowy i telewizję cyfrową HD 4K  za 125 zł miesięcznie. Jedna faktura to wygoda dla klientów i oczywiście oszczędności.

Dodatkową zaletą jest dostęp na miejscu do doradców klienta oraz serwisu, który pozwala rozwiązać i doradzić Państwu we wszystkich aspektach dostarczanych usług.