TELGAM S.A. Oddział Wrocław, spółka telekomunikacyjna notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych,  poszukuje osób do stałej pracy:

Technik sieci światłowodowych w gminie Czernica.

Nasze wymagania:
Chęć rozwoju i nauki w dziedzinie informatyki i telekomunikacji
Podstawowa znajomość zagadnień związanych z siecią telekomunikacyjną
Chęć nauki wykonywania instalacji światłowodowych przyłączeniowych
Sumienność, umiejętność pracy zarówno w zespole jak i indywidualnie

Nasze preferencje:
Wykształcenie min. zawodowe
Prawo jazdy kat. B
Doświadczenie nie jest wymagane
Osoby zamieszkałe w Gminie Czernica lub okolicy

Zakres obowiązków:
Udział w budowie nowoczesnej sieci światłowodowej, wykonywanie przyłączy do domów, usuwanie usterek, dbałość o wizerunek Spółki.

Oferujemy:
Pakiet startowy, praktycznych technicznych szkoleń
Pracę w miłej atmosferze oraz narzędzia pracy  ( samochód, narzędzia )
Możliwości rozwoju i realizacji w zakresie nowych technologii
Możliwość doskonalenia zawodowego i zdobycia doświadczenia,
Praca na miejscu gmina Czernica w godz 8.00-16.00
Umowę o pracę lub współpracę  (dogodnie dla pracownika)
Progresywny system wynagradzania
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z nazwą stanowiska (w tytule e-maila) na adres e-mail: biuro@wroclaw.telgam.pl
TELGAM S.A. Oddział Wrocław
Prosimy także o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TELGAM S.A. Oddział Wrocław dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji i selekcji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 (Dz.U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z póź. zm.)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Centrala Spółki:
Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telgam S.A.
ul. Mickiewicza 148 A ,38-200 Jasło
+48 13 491 5000
KRS: 0000419551; NIP: 685-165-69-79; REGON: 370343408
Sąd Rejonowy w Rzeszowie Wydział XII Gospodarczy Kapitał zakładowy 3 375 000 zł opłacony w całości
Numer w rejestrze przedsiębiorców telekomunikacyjnych: 37
Rok założenia 1996 r.