Budujemy infrastrukturę światłowodową dla wybranych osiedli, ulic w okolicy i na terenie Wrocławia.  Dzięki nam Państwa dom i osiedle będzie wzbogaca się o niezbędną infrastrukturę i uzbrojenie terenu pod możliwości korzystania z najwyższych prędkości stabilnego internetu.

Technologia światłowodowa zmienia sposób, w jaki łączymy się i komunikujemy. Błyskawiczne prędkości, niskie opóźnienia, nieograniczona przepustowość i infrastruktura odporna na warunki otoczenia. Sprawiają, że jest to najlepszy standard dla łączności internetowej mieszkaniowej i biznesowej.

Inwestowanie w infrastrukturę światłowodową  zapewnia, że jesteśmy gotowi na przyszłość. Wraz ze wzrostem technologii, światłowody będą w stanie nadążyć, zapewniając Ci najlepszą możliwą prędkość Internetu w nadchodzących latach.

Dzięki infrastrukturze światłowodowej wartość nieruchomości wzrasta, a chęć jej nabycia jest znacznie większa, bo umożliwia pracę zdalną, naukę i rozrywkę oraz kontrolę nad otoczeniem budynku dla wszystkich domowników.

Zachęcamy do kontaktu z nami osoby prywatne, przedstawicieli społeczności, deweloperów, przedsiębiorców w celu zaplanowania możliwości budowy infrastruktury światłowodowej.

biuro(a)wroclaw.telgam.pl