Działalność Spółki:

TELGAM S.A. dostarcza internet światłowodowy FTTH do domów, firm, telefonię komórkową, telewizję Ultra HD 4K, telefonię domową i firmową, pakiety usług. Posiadamy sieć światłowodową FTTH dzięki której obsługujemy osiedla domów jednorodzinnych, wielorodzinnych , firmy i instytucje w Krzykowie, Nadolicach, Chrząstawie, Wojnowicach, Dobrzykowicach, Kamieńcu Wrocławskim  i innych miejscowościach gminy Czernica i powiatu Wrocławskiego. W zasięgu naszych światłowodów jest kilka tysięcy domostw. Stale pracujemy nad rozbudową światłowodów, zbieramy zgłoszenia zapotrzebowania na szybki internet od  klientów indywidualnych, firm i instytucji: biuro(a)wroclaw.telgam.pl

Budujemy osobiste łącze światłowodowe, podłączone prosto do Twojego domu !

Usługi komórkowe i internet mobilny świadczymy na bazie modelu MVNO wykorzystując nadajniki największych operatorów komórkowych. Spółka jest właścicielem marki Telgam Mobile.

Ofertę kierujemy do odbiorców indywidualnych, przedsiębiorstw i instytucji. Obejmuje ona całą gamę usług telekomunikacyjnych: internet, telefonię komórkową, telewizję, łącza cyfrowe, światłowody, telefonię IP, zarządzanie i budowę sieci komputerowych oraz profesjonalne i fachowe doradztwo w ww. zakresie. W ofercie posiadamy również urządzenia  tj. telefony komórkowe,  centrale, serwery, komputery, routery etc.

Spółka dostosowuje swoją ofertę do potrzeb, wymagań i możliwości swoich klientów.

Historia Spółki:

Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne  TELGAM S.A. od 2013 r. jest Spółką Publiczną notowaną na alternatywnym rynku Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych NewConnect  (skrót TLG).

Dla Inwestorów

Rok założenia : 1996 r. Historia Spółki

Nasze Zasady:

Wielką wagę przywiązujemy do jakości swoich usług i stopnia zadowolenia klienta. Równie ważna jest dla nas przejrzystość oraz stosowanie zasad etycznego prowadzenia biznesu, dlatego współpracujemy ze sprawdzonymi firmami o zasięgu lokalnym, krajowym i międzynarodowym. Staramy się też działać na rzecz środowiska, w którym prowadzimy działalność między innymi poprzez nieodpłatne dostarczanie Internetu do szkół i domów pomocy społecznej oraz daleko idącą pomoc w budowie szkolnych sieci informatycznych.

Numer w rejestrze przedsiębiorców telekomunikacyjnych: 37

Oddział Wrocław:

Gmina Czernica

tel: +48 57 97 00001

PT  TELGAM S.A.

ul. Mickiewicza 148 A, 38-200 Jasło

KRS: 0000419551; NIP: 685-16-56-979; REGON: 370343408

Sąd Rejonowy w Rzeszowie Wydział XII Gospodarczy Kapitał zakładowy 3 520 000 zł opłacony w całości