Przekazujemy Państwu ważną informację związaną z wejściem w życie 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

Dokładamy wszelkich starań aby procesy wewnątrz naszej organizacji były z nim zgodnie. Wszystko po to, aby mieli Państwo pewność, że TELGAM S.A. Oddział Wrocław daje gwarancję bezpieczeństwa przetwarzanych informacji, w których zawierają się również dane osobowe. Tym samym każda osoba korzystająca z naszych usług ma pełne uprawnienia do dostępu do swoich danych osobowych, możliwości ich modyfikacji, przenoszenia, sprostowania danych osobowych, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania.


Pod adresem http://opticalnet.pl/ochronadanychosobowych/

Znajdą Państwo Notę Informacyjną

Niniejsza nota zawiera informacje, których podanie jest wymagane przepisami art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) i jest przekazywana Abonentowi przy zawarciu Umowy Abonenckiej z TELGAM S.A. Oddział Wrocław.