Domeną nowoczesnego domu są rozwiązania precyzyjnie dopasowane do potrzeb jego mieszkańców, które z biegiem czasu się zmieniają. To już nie tylko telefon domowy, ale również szybki internet światłowodowy, rozsądna taryfa komórkowa czy telewizja cyfrowa. Poznaj pełną ofertę i sprawdź, co przygotowaliśmy dla Klientów z Krzykowa, Nadolic, Chrząstawy i innych miejscowości gminy Czernica. Są to rozwiązania zarówno dla domów jednorodzinnych, jak i firm.

Korzystne komplety usług telekomunikacyjnych

Pakiety obejmujące wiele usług to wymierne korzyści zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Jeden dostawca internetu światłowodowego, telefonii komórkowej czy domowej, telewizji cyfrowej to jeden rachunek oraz jedna umowa, czyli mniej formalności i więcej wygody dla użytkowników. Pod warunkiem lokalizacji w zasięgu naszej sieci światłowodowej można sobie pozwolić na cały pakiet naszych usług. Takie łączenie usług to również duża oszczędność – to się po prostu opłaca! Płacisz mniej, korzystasz wygodniej, nie musisz pamiętać o wielu zobowiązaniach z różnymi dostawcami.

Telewizja, internet światłowodowy – Krzyków, Nadolice, Chrząstawa i inne miejscowości gminy Czernica w zasięgu sieci.

Usługa telefonii komórkowej na terenie całego kraju.

Wszystkie usługi telekomunikacyjne dla firm i nie tylko oferowane przez TELGAM S.A. Oddział Wrocław możesz połączyć w funkcjonalne oraz komfortowe pakiety. Razem z siecią TELGAM S.A. Oddział Wrocław stworzysz nowoczesny i inteligentny dom bądź przedsiębiorstwo z łączonymi rachunkami pod kontrolą.

Internet światłowodowy, telewizja, telefon – wiele usług, jeden rachunek.

Szukasz oszczędności oraz wygodnych rozwiązań dla firmy bądź domu? W sieci TELGAM S.A. Oddział Wrocław połączysz szereg usług telekomunikacyjnych w jeden pakiet. Łączenie usług umożliwia także korzystanie z pomocy doradców oraz serwisu w jednym miejscu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą Klientów z Krzykowa, Nadolic, Chrząstawy i innych miejscowości gminy Czernica!